AKCE & AKTUALITY

20.09.2018
Memoriál Míry Vostrého 2018
celý text
21.02.2018
Naše klubová mládež
celý text
31.12.2017
Poslední turnaj v kasárnách
celý text

Memoriál Míry Vostrého se letos vydařil

6. ročník Memoriálu Míry Vostrého ve stolním tenisu, který se uskutečnil 15. září 2018, měl nejvyšší účast ze všech dosavadních ročníků. Tradičního turnaje mládeže, který je od počátku podporován Fondem Hennlich s.r.o. a Ústeckou komunitní nadací, se letos zúčastnilo 45 hráčů a hráček z Ústeckého kraje. Soutěž byla společná pro starší žáky a dorost a současně pro chlapce a dívky.

Pořadatel Memoriálu Míry Vostrého ocenil vždy tři nejlepší hráče a hráčky v každé kategorii.

V kategorii dorostenců skončilo pořadí následovně: 1. Viktor Skokan (TTC Litoměřice), 2. Filip Kopecký (TTC Litoměřice), 3. Filip Keller (Sever Žatec).

V dorostenkách zvítězila Kristýna Kacálková (SKST Děčín) před Terezou Ajdini (TJ Krupka) a Magdou Ramešovou (SKST Děčín).

V hlavní kategorii Memoriálu, tedy ve starších žácích, zvítězil Václav Vítů (TJ Krupka) před Jakubem Fenclem (TTC Litvínov) a Filipem Vondráčkem (SKST Baník Most).

Kategorii starších žákyň ovlála Eliška Petržilková (TTC Litoměřice) před Petrou Kmoníčkovou (TTC Ústí nad Labem)a Dinou Pourovou (TTC Litvínov).

Náročné organizace se velmi dobře zhostila mezinárodní rozhodčí Helena Houková s Milanem Knéblem (rozhodčí kategorie A).

Foto oceněných naleznete zde.

 

Vedoucí klubu Ing.Stanislav Jonáš stanislavjonas@seznam.cz