AKCE & AKTUALITY

04.10.2020
Memoriál Míry Vostrého 2020
celý text
31.08.2020
Memoriál Míry Vostrého
celý text
21.02.2018
Naše klubová mládež
celý text
31.12.2017
Poslední turnaj v kasárnách
celý text

Mládež si ověřovala své dovednosti.

 

Vedle námi registrované mládeže trénující  v kroužku stolního tenisu při DDM Rozmarýn, začala v září 2018 trénovat druhá skupina mládeže našeho klubu na hale stolního tenisu.

Za poměrně velmi  krátkou dobu se naše mládež mnohému naučila i když se zatím jedná o základy abecedy stolního tenisu. Krom toho je patrné, že  úroveň jejich dovedností roste. Jak ukázal klubový Mikulášský turnaj, chuť soutěžit a radost ze hry rozhodně nechybí a tak čtveřice hráčů, jmenovitě Adam Zaderlík, Kryštof Klíma,  Richard Buk a Matěj Líska využila nabídky  a své dovednosti poměřila v bodovacích turnajích mládeže Ústeckého kraje.

Samotné výsledky, které v daném stádiu trénovanosti nejsou tak důležité, však ukazují, že naše mládež je již schopna soutěžit i na krajské úrovni. A co je nejdůležitější, turnaje zúčastněným přinesly první zkušenosti z velkých soutěží.

A nejen to. Kromě pěkných sportovních zážitků jmenovaným účast přinesla i nová přátelství s hráči jiných oddílů a klubů. Velmi nás těší zájem dětí o sport a nezbytná podpora jejich rodičů.  Těšíme se na další spolupráci, která má smysl.

 

 

Dalfí foto naleznete zde

 

Vedoucí klubu Ing.Stanislav Jonáš stanislavjonas@seznam.cz