AKCE & AKTUALITY

31.12.2017
Poslední turnaj v kasárnách
celý text

litomerice.bmp                                                                     vtj kopie.jpg

Klub KST Kalich Litoměřice navazuje na tradici armádních oddílů Dukla Litoměřice a později VTJ Litoměřice.

Pevné jádro klubu prošlo postupně všemi stupni okresních soutěží, až nakonec vybojovalo pod hlavičkou VTJ Litoměřice postup do Krajského přeboru II. třídy.

Po dlouhá léta klub působil v herně stolního tenisu v kasárnách Jiřího z Poděbrad a po vypracování se do vyšších soutěží využíval a nadále využívá hernu stolního tenisu gymnázia J. Jungmanna v Litoměřicích.

Klub sdružuje především hráče pro než je stolní tenis koníčkem a prostředkem k vyplnění volnočasových aktivit.

Ve svých řadách sdružuje řadu dlouholetých funkcionářů a rozhodčích stolního tenisu, jakož i nově od sezóny 2012/2013 mládež.

Zajímavé historické fortografie naleznete v naší galerii.

Vedoucí klubu Ing.Stanislav Jonáš stanislavjonas@seznam.cz